פרופיל חברה - גורקן יזמות נדל"ן בע"מ
חברת גורקן יזמות נדל"ן בע"מ הוקמה בשנת 1993, והיא בעלת מוניטין ביזמות פרויקטים למגורים, מסחר ומשרדים. 
החברה בבעלותו הפרטית של מוריס גורקן, המשמש כמנכ"ל החברה.
כמו כן מחזיק מוריס בבעלות של 50% בחברה 'קבוצת לב העיר', ב- 50% בעלות בחברת 'שילוב יזמות ובנייה' , ב - 50% בעלות בחברת 'קבוצת גפן יזמות נדל"ן '
ונמנה על בעלי חברת 'מאור יזמות ובנייה'.

בשני העשורים לפעילותה טפלה החברה בכ- 50 פרויקטים הכוללים כ - 1500 יחידות דיור, וממשיכה להתפתח בכיוונים חדשים וחדשניים כל הזמן. 
החברה מתמחה ביזמות ניהול ושיווק פרויקטים, ארגון קבוצות רכישה, יזמות וביצוע של שימור ברחבי תל אביב, וכן, במבחר עסקאות תמ"א באזור תל אביב,
רמת גן וגבעתיים.

בין הפרויקטים שנעשו בעבר על ידי החברה ניתן למנות פרויקטים רבים של צמודי קרקע, דירות גן ובניני מגורים במרכז העיר תל אביב, בשכונות הצפוניות וברמת השרון.
בכל פרויקט יזמות, בכל סדר גודל, אנו מקפידים על רמת גימור גבוהה ואיכות, וכמו כן על שירות מקצועי ומתן מענה לאורך כל הדרך עד להקמה.
חברתנו עובדת עם משרדי אדריכלים גדולים מהמובילים בתחום ונעזרת בשירותים משפטיים מאחד המשרדים המובילים בתחום הנדל"ן בארץ (שיבולת).

בנוסף, לחברה מערכת קשרים ענפה עם שותפים אסטרטגיים ומשקיעים מוכרים בענף, המאפשרים לה לקחת על אחריותה פרויקטים הדורשים השקעה כספית גבוהה. 
ידע וניסיון מקצועי של שנים בתחום היזמות והנדל"ן, המלווים באמינות ורצינות מאפשרים לחברה לקחת על עצמה פרויקטים בעלי מעוף מגוונים מסוגים שונים,
לתכננם ולהובילם ולהביא להשלמתם בזמן הקצר ביותר ובסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף.


מנכ"ל ובעלים
מוריס גורקן, יזם נדל"ן, בעל ידע וניסיון של מעל 20 שנה ביזמות בנייה והובלת פרויקטים, נשוי +2, הוא הבעלים והמנכ"ל בפועל.
את ניסיונו הרב, מקצועיותו, והכרתו את תחום הנדל"ן רותם מוריס לכל פרויקט שבו מעורבת החברה. 
את חברת גורקן יזמות הרים מוריס לפי חזונו  שערכי הייסוד בו הם מקצועיות, ידע ואמינות מלווים בתפיסה חדשנית, יצירתיות והובלה לתוצאות.
 מעל הכל, אהבתו את התחום מאפשרת למוריס ולחברת גורקן יזמות להוביל פרויקטים מגוונים, ולעתים אף מורכבים ומסובכים שמצריכים פתרונות יצירתיים.

הצוות
צוות העובדים המיומן של חברת גורקן יזמות מלווה את מוריס בכל שלב בהתנהלות הפרויקט,
הצוות מורכב מאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים המונים אדריכל, כלכלן, שמאי, מהנדס, ואנשי שיווק.

גורקן יזמות נדל"ן בע"מ   | ח.פ 513235572 | רחוב איינשטיין 40, תל אביב | מייל: info@gurkan.co.il | טלפון: 03-6473663 | פקס: 03-6472640טואול - אתרים באינטרנט